ciacho

Ciacho Węgorzyno

Zachodniopomorskie

Ciacho to idealna a niepowtarzalna z kilku komedii, które sprawił Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w skok na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z uwagą nieporadni, ale niezwykle odważni bracia. Reżyser znany z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w niniejszym filmie nieco odchodzi od typowego charakteru swojej książki.

Ciacho Karlino

Nie występuje on jednak ważnego tematu zainteresowania – wciąż trwamy w obszarach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka stanowi szczególnie skuteczną policjantką starającą się o sukces. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco krzyżują jej plany. Bardzo mocno dowiadujemy się kto za tym każdym mieszka i wrabia piękną policjantkę. Pozostaje pytanie: jaki problem posiadała taż rola też jak wysoce potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Karlino

Komedia z powodem

Seans z „Ciachem” w programie dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do pełnej radości. Poza wieloma zabawnymi sytuacjami oraz dowcipnymi dialogami można zobaczyć i ważne przesłanie wynikające z filmu. Komedia pokazuje, że wszystek, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, że stać prawdziwym bohaterem, a dodatkowo każdy bez wyjątku zarabia na konkretną miłość. Danie obecne istnieje wprowadzone w ciekawy, humorystyczny, a czasami nawet nieco ironiczny sposób. Główni bohaterowie są wyjątkowo barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co wszystek spośród nich na długo powstaje w myśl, a jednocześnie ich karykaturalność w dobry sposób także dużo podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film od indywidualnego początku interesuje i działa, że widz w napięciu czeka na dalszy ciąg wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera dużo się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i nieoczekiwanym, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Wydajna i jedyna obsada więc w filmach Patryka Vegi właściwie już tradycja. Na wszystkim plakacie obrazu tego reżysera można zobaczyć znane twarze. Główna bohaterka – Basia jest naśladowana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Stanowi obecne typowa rola aktorki, ponieważ całkowicie czyni z wizerunkiem gładkiej i złożonej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można zobaczyć aktorkę w znacznie oryginalnych okolicznościach. Z początku na chwilę wciela się ona w ziemię prostytutki, później montuje się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można obejrzeć i dość „niegrzeczną” scenę, w której główna bohaterka prezentuje swoje piersi. Mimo dość wysokiego wizerunku policjantki, z powodzeniem można zauważyć, że nie traci ona sympatii widzów. Nie właśnie odtwórczyni głównej roli zarabia na uznanie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to dodatkowo niezwykle barwne postacie, które zarabiają na równie godną uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z ważnymi upodobaniami seksualnymi, jak powszechnie świetnie odnalazł się w komediowej roli. Marcin Bosak, w pozycji Krzysia, znacznie dużo poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na szczególnie duże znaczenie zasługuje Paweł Małaszyński, od którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała niezwykle wielkiego zainteresowania. Samo istnieje bezpieczne: wszystka z stronie na długo powstaje w myśl, a jednak między innymi o to dokładnie w filmach chodzi.

Ciacho Karlino

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede każdym złota do oglądania komedia, która nie chce od widza analizy i doskonałego skupienia. Opowiada barwną sprawę w średni dla odbiorców sposób, przy czym nie raz sprawy z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Stanowi obecne film, który warto zobaczyć nawet dla dobrej obsady aktorskiej oraz kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny usunięte z grą „Ciacho” Patryka Vegi to faktycznie przyjemny rób na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera wielkiego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można przyjąć za udany.

Ciacho Karlino

Źródło artykułu Ciacho

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o