leasing bez bik

Leasing Łazy zadzwoń 887332665

Poradniki

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w trakcie umowy nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Ustroń

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Jasne jest, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
możesz już odebrać nowy samochód. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Ustroń oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każda osoba może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W umowie zawiera się warunek, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu odkupu auta.

Firma Leasing Ustroń będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Może być to bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Ustroń

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o