siłownia

Siłownia Wolin

Zachodniopomorskie

Mięśnie klatki piersiowej to zwłaszcza wyznaczyć naszego zatrudnienia w ruch siłowy. Zapewne stanowi jakąś spośród obecnych partii mięśniowych, które tak przygotowane dają nam bardzo radości a odpowiednio się prezentuje i dokładnie stosuje się w oczy.

Siłownia Koszalin

 

Ale że wcześniej lub później każdy trafi na opór – na ostatni etap, gdy klata przestaje być. Przychodzi do stagnacji. Kiedy jej usunąć, jak przełamać tą frustracja i stworzyć, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w tym tekście.

somatodrol
somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy również jakieś drugie nie lubią nudy, czy takich samych treningów, prowadzonych przez większy okresu. A więc treść to dziwić mięśnie na każdym treningu. Staraj się, by wszystek Twój trening wyglądał trochę inaczej. Co zatem mówi? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Większość z trenujących czyni ten błąd, że prawie zawsze zaczynają ruch na tą grupę mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Koszalin

Odpuść na jakikolwiek okres to ćwiczenie, zapomnij o nim na chwila tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono bardziej pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one bardziej wypukłe, pełniejsze – a ale o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jako samo działasz na górną partię, to drugie niech będzie na niską, inne na środkową. Gra tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Koszalin

To jeszcze jest liczny błąd, który mówią szczególnie początkujący – wykonują ćwiczenia na aukcja wysokim ciężarze zaniedbując technikę. Nie narzeka nic gorszego! Po pierwsze przez ostatnie mięśnie nie rozciągają się tak, jak powinny, i po drugie istnieje duże ryzyko kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest pracowanie wciąż tej jedynej ilości powtórzeń, np., 8. Jeżeli tak prowadzisz to system i mięśnie się przyzwyczajają a nawet gdy na przodu są efekty, obecne w wyniku dołączy do stagnacji. Tak, więc rób czasami po 5-6 powtórzeń, przeciwnym razem po 10-12.

Siłownia Koszalin

Należy również pamiętać o dobrej suplementacji, ponieważ w dobrym momencie suplementy które przynieśmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego trzeba pomyśleć o suplementacji – na początek jako istota to białko, bcaa, izotonik, a na energię królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeżeli więc trafiłeś na ścianę i mięśnie zakończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny pomóc Ci dać zadowalające efekty. Podobne zalecenia można tak wykorzystać na każdą nową partię mięśni. Jeśli ciągle nie będziesz uznawał pożądanych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz zajrzenie na tworzone ćwiczenia krytycznym spojrzeniem przynoszą dużo wydajne efekty. Samemu można kontrolować ilość powtórzeń, wybór odpowiedniego ciężaru, i teraz jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest dość ciężko.

Można poprosić znajomego lub koleżankę aby zobaczyli czyli ich oddaniem ćwiczenia budowane są prawidłowo, ale również dobrą praktyką, która tworzy efekty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane zadania i zweryfikować błędy techniczne. Metoda nagrywania się podczas wykonywania ćwiczeń te może znacząco podnieść jakość, a gdy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Koszalin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o